حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1402/09/14 شمسی | 2023/12/05 میلادی
رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو اراک:

معلمان نسل باایمان و ولایی تربیت کنند

معلمان نسل باایمان و ولایی تربیت کنند

رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو اراک گفت: مربیان و معلمان، باید نسلی تربیت کنیم که امین، درستکار، با ایمان، ولایی و ادامه‌دهنده راه سردار شهید قاسم سلیمانی باشند.

به گزارش «دیار آفتاب»؛ عباس فتحی صبح امروز، همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س)، در مراسم جشن تکلیف ۲۵۰۰ نفری دانش‌آموزان دختر ناحیه دو آموزش و پرورش شهر اراک، در سالن شهید ثامنی شهرداری این شهر، گفت: خدا را شاکر هستیم که امروز توانستیم مراسم جشن تکلیف ۲۵۰۰ نفر از دانش‌آموزان ناحیه دو آموزش و پرورش شهر اراک را که مصادف است با ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، برگزار کنیم.

وی، با تشکر از اداره آموزش و پرورش ناحیه دو که مدت‌هاست درحال تدارک این جشن است، بیان کرد: یکی از تاثیرگزارترین برنامه‌های آموزش و پرورش، برگزاری مراسم جشن تکلیف است و دانش‌آموزان از این لحظه، مخاطب خداوند مهربان قرار می‌گیرند، فلذا رسالت مربیان و معلمان از این لحظه به بعد، نسبت به دانش‌آموزان بیشتر می‌شود تا در این زمینه با عنایت خداوند، دختران و پسران وارد‌شده به سن تکلیف را در انجام عبادات الهی و تکلیف شرعی یاری و راهنمایی کنند.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو اراک، عنوان کرد: امروزه وظیفه ما این است که نسبت به احکام الهی استوار باشیم.

فتحی، در ادامه خاطرنشان کرد: از دانش‌آموزان، مربیان و معلمان خواهش دارم برای دانش‌آموزان فلسطینی که باید در کلاس درس باشند، اما رژیم غاصب صهیونیست با تخریب شهرها، ساختمان‌ها و به شهادت رساندن شمار کثیری از مردم و کودکان بی‌گناه غزه، مانع زندگی کردن کودکان فلسطینی شده‌اند، دعا کنید که به یاری خدا، دنیا از لوث وجود صهیونیست‌های کودک‌کش پاک شود.

وی، در پایان اظهار کرد: مربیان و معلمان، باید نسلی تربیت کنیم که امین، درستکار، با ایمان، ولایی و ادامه‌دهنده راه سردار شهید قاسم سلیمانی باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از