رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است به شرط آن که
یکشنبه 1403/03/27 Sunday - 2024 16 June الأحد ، 10 ذو الحجة ، 1445
ساعت
1402-08-27 15:17 شماره خبر : 1537 https://diyareaftab.ir/short/4L8n4 0
«دیار آفتاب» گزارش می‌دهد؛

مردم استان مرکزی در حمایت از جبهه مقاومت، حماس، مردم مظلوم فلسطین و محکومیت رژیم غاصب صهیونیستی در شهرهای خود به پا خواستند و ندای «اِنا فَتَحنا لَکَ فَتحً مُبینا» در سراسر شهرستان‌های استان مرکزی طنین انداز شد.

به گزارش «دیار آفتاب»؛ مردم استان مرکزی در حمایت از جبهه مقاومت، حماس، مردم مظلوم فلسطین و محکومیت رژیم غاصب صهیونیستی در شهرهای خود به پا خواستند و ندای «اِنا فَتَحنا لَکَ فَتحً مُبینا» در سراسر شهرستان‌های استان مرکزی طنین انداز شد.

 

پس از رشادت فلسطینیان و مردم غزه در عملیات بزرگ طوفان‌الاقصی و به نمایش درآمدن قدرت نیروهای مقاومت، ضعف رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی برای جهانیان آشکار شد.

 

ملت بزرگ ایران امروز مصمم‌تر از همیشه در صحنه دفاع از مردم مظلوم فلسطین و جبهه مقاومت برای آزادی قدس شریف به صحنه آمده و گوشه‌هایی از دلدادگی خود به مجاهدان مظلوم فلسطین را به نمایش گذاشتند.

 

مردم شهرهای مختلف استان مرکزی صبح امروز با در دست‌داشتن پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران، فلسطین، حزب‌الله و نیروهای مقاومت، به خیابان‌ها و میادین اصلی شهر آمدند و وحدت مسلمانان جهان را در حمایت از مظلومیت مردم فلسطین نشان دادند و اقدامات ضدبشری و کودک‌کشی رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.

 

 

 

اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار