حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1402/09/14 شمسی | 2023/12/05 میلادی
«دیار آفتاب» گزارش می‌دهد؛

حماسه استان مرکزی در حمایت از حماس

حماسه استان مرکزی در حمایت از حماس

مردم استان مرکزی در حمایت از جبهه مقاومت، حماس، مردم مظلوم فلسطین و محکومیت رژیم غاصب صهیونیستی در شهرهای خود به پا خواستند و ندای «اِنا فَتَحنا لَکَ فَتحً مُبینا» در سراسر شهرستان‌های استان مرکزی طنین انداز شد.

به گزارش «دیار آفتاب»؛ مردم استان مرکزی در حمایت از جبهه مقاومت، حماس، مردم مظلوم فلسطین و محکومیت رژیم غاصب صهیونیستی در شهرهای خود به پا خواستند و ندای «اِنا فَتَحنا لَکَ فَتحً مُبینا» در سراسر شهرستان‌های استان مرکزی طنین انداز شد.

 

پس از رشادت فلسطینیان و مردم غزه در عملیات بزرگ طوفان‌الاقصی و به نمایش درآمدن قدرت نیروهای مقاومت، ضعف رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی برای جهانیان آشکار شد.

 

ملت بزرگ ایران امروز مصمم‌تر از همیشه در صحنه دفاع از مردم مظلوم فلسطین و جبهه مقاومت برای آزادی قدس شریف به صحنه آمده و گوشه‌هایی از دلدادگی خود به مجاهدان مظلوم فلسطین را به نمایش گذاشتند.

 

مردم شهرهای مختلف استان مرکزی صبح امروز با در دست‌داشتن پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران، فلسطین، حزب‌الله و نیروهای مقاومت، به خیابان‌ها و میادین اصلی شهر آمدند و وحدت مسلمانان جهان را در حمایت از مظلومیت مردم فلسطین نشان دادند و اقدامات ضدبشری و کودک‌کشی رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.

 

 

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از