حالت تاریک
Image
  • شنبه, 1402/07/08 شمسی | 2023/09/30 میلادی
وصیت‌نامه شهید سید «عباس الحسینی»؛

شرکت در نمازجمعه دشمنان را ناامید می‌کند

شرکت در نمازجمعه دشمنان را ناامید می‌کند

در بخشی از وصیت‌نامه شهید سید «عباس الحسینی» آمده است: با حضور در جبهه‌ها و نماز عبادی سیاسی جمعه، مشت محکمی بر دهان منافقین کور دل و دشمنان خارجی بکوبید.

به گزارش «دیار آفتاب»؛ شهید والامقام سید عباس الحسینی فرزند حاج آقا نورالله الحسینی، در چهارم خرداد ماه سال ۱۳۴۰ شمسی در روستای کودزر در یک خانواده متدین و مذهبی دیده به جهان گشود، پس از پایان خدمت سربازی، به عضویت کمیته انقلاب اسلامی اراک در آمد، و به حراست از حریم انقلاب پرداخت. او عاشق جبهه بود و می‌خواست در جبهه حضور فعال داشته باشد، روح بلند، مجاهد مخلص در فضای دنیای کوچک نمی‌گنجید. عشق به معبود بار دیگر او را به جبهه‌ها روانه ساخت. او این بار به جبهه جنوب رفت و در عملیات پیروزمندانه والفجر ۸، شرکت کرد، سر انجام در سحرگاه هفتم اسفند سال ۱۳۶۴ شمسی به آرزوی دیرینهٔ خود که همان لقاء‌الله بود رسید و بر سکوی پر افتخار شهادت، مستانه ایستاد و شراب شیرین و طهور شهادت را نوشید. پیکر مطهر شهید در گلزار شهدای شهر اراک به خاک سپرده شد.

بخشی از وصیت‌نامه شهید:

با حضور در جبهه‌ها و نماز عبادی سیاسی جمعه، مشت محکمی بر دهان منافقین کور دل و دشمنان خارجی بکوبید و مخالفان را بیش از پیش رسوا سازید

شادی ارواح طیبه امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی صلوات

شرکت در نمازجمعه دشمنان را ناامید می‌کند

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از