رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است به شرط آن که
یکشنبه 1403/04/24 Sunday - 2024 14 July الأحد ، 8 محرّم ، 1446
ساعت
مدیر حوزه علمیه خواهران تفرش:

مدیر حوزه علمیه خواهران تفرش به رسالت بسیار سنگین‌ زنان در دوره کنونی اشاره کرد و گفت: اگر دیروز کشور با تهاجم نظامی دشمن روبرو بود، امروز با شبیخون فرهنگی مواجه است و این رسالت سنگین‌تری بر دوش زنان قرار می‌دهد.

 به گزارش «دیارآفتاب»؛ نرجس سادات موسوی طلب، در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ندای تفرش؛ به اقتدار، پیشرفت و عظمت امروز زنان در جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: تمامی این پیشرفت‌ها در عرصه‌های مختلف علمی، مدیریتی، فرهنگی، ورزشی، هنری و … مرهون مقاومت، ایثار و پایداری شهدا، جانبازان و ایثارگران و خانواده معززشان در دوران هشت سال دفاع مقدس و پس از آن است.

مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان تفرش، اظهار کرد: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب که می‌فرمایند: «دوران هشت سال دفاع مقدس گنجینه تمام نشدنی است، باید این تجربه درس‌آموز دفاع مقدس، سرمشق همیشگی زنان و دختران ایران و الگوی موفقی در برابر چشمان ملت‌های مسلمان جهان باشد.»

 

مدیر حوزه علمیه ادامه داد: نقش پراهمیت مادران و همسران رزمندگان دوران دفاع مقدس این‌گونه بود که زنان شجاع و فداکار دوشادوش مردان به دفاع پرداختند و با خلق حماسه‌های شجاعت و دلاوری دوست و دشمن را متحیر کردند.

 

وی نقشه دشمنان را نابودی جامعه اسلامی معرفی و تصریح کرد: امروز که نقشه‌ دشمن نابودی جامعه اسلامی باهدف قرار دادن زن و خانواده است، بصیرت و آگاهی لازمه دفاع و حفظ کیان ایران اسلامی است.

 

موسوی طلب، درک جنگ فرهنگی را راهکاری برای مقابله با نقشه‌های دشمن دانست و بیان کرد: زنان فهیم ایران اسلامی با دشمن‌شناسی عمیق و درک جنگ فرهنگی و با هوشیاری و پافشاری بر ارزش‌های دفاع مقدس و حضور مقتدرانه در میدان نبرد و خط مقدم می‌توانند نقشه‌های دشمن را خنثی نمایند.

 

مدیر حوزه علمیه به رسالت بسیار سنگین‌ زنان در دوره کنونی اشاره و خاطرنشان: اگر دیروز کشور با تهاجم نظامی دشمن روبرو بود، امروز با شبیخون فرهنگی او مواجه است پس باایمان و توکل بر خدا و تلاش بیشتر در راه شکست دشمن و بالندگی و پیشرفت کشور باید قدم برداشت و این رسالت سنگین‌تری بر دوش زنان قرار می‌دهد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار