رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است به شرط آن که
سه‌شنبه 1402/12/15 Tuesday - 2024 05 March الثلاثاء ، 24 شعبان ، 1445
ساعت
1402-11-15 14:24 شماره خبر : 3130 https://diyareaftab.ir/short/erXBq 0

همزمان با اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان مرکزی، مسعود پیرایش به عنوان چهره برتر فضای مجازی سال ۱۴۰۲ استان مرکزی معرفی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «دیار آفتاب»؛ در شرایط کنونی جامعه امروز، اهمیت فضای مجازی بر کسی پوشیده نیست.

 

عرصه‌های جنگ تغییر میدان داده و از عرصه جنگ فیزیکی وارد عرصه فضای مجازی و جنگ‌روانی شده است.

 

جنگ امروز، جنگ در عرصه شناخت است و اتفاقا دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفته تا این میدان جنگی که ذهن‌ها را درگیر خود می‌کند، پیروز شود.

 

اما هم‌اکنون هر فرد در جامعه با امکانات و ابزارآلاتی که در اختیار دارد، خود تبدیل به رسانه شده و اتفاقا همین فرد رسانه‌ها عمیقا در جهت‌دهی افکار عمومی نقش ایفا می‌کنند.

 

با این حال رهبر معظم انقلاب نیز با توجه به شرایط موجود سال‌ها است که دستور جهاد تبیین داده‌اند، در این راستا برخی از فعالان فضای مجازی عقب‌نشینی کرده و بخاطر منافع خود در لاک خودشان فرو رفته‌اند.

 

اما در کنار این، برخی چهره‌ها سرسختانه و مقتدرانه در این میدان جهاد تبیین می‌کنند. این افراد با انتشار پست یا تولیداتی در فضای مجازی و حقیقی نسبت به وظیفه انقلابی خود اقدام کرده‌اند به طوری که برخی رسانه‌های معاند نسبت به حضور موثر مجازی این چهره‌ها واکنش‌هایی دارند.

 

هستند فعالانی که در فضای مجازی عرصه را بر دشمنان تنگ‌تر کرده‌اند، با این وجود یکی از فعالان برتر فضای مجازی استان مسعود پیرایش است که در عرصه جهاد تبیین گام برداشته وی یکی از فعالان در شبکه‌های مجازی است که با مضمون جهاد تبیین تولید محتوا کرده و پیش‌قدم در این راستا است.  

 

به پاس زحمات مسعود پیرایش در عرصه جهاد تبیین، همزمان با اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان مرکزی، ضمن معرفی به عنوان چهره برتر فضای مجازی استان از وی تقدیر به عمل آمد.

اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار