حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1402/09/14 شمسی | 2023/12/05 میلادی
مسئول بسیج رسانه سپاه روح‌الله استان مرکزی:

روحیه بسیجی باعث رشد کشورهای منطقه شده است

روحیه بسیجی باعث رشد کشورهای منطقه شده است

مسئول بسیج رسانه، سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: روحیه و آرمان بسیجی باعث رشد فکری و عملی کشورهای اسلامی در منطقه شده است.

جواد اکرمی، در گفتگو با خبرنگار سیاسی «دیار آفتاب»؛ ضمن تبریک به مناسبت هفته مبارک بسیج، این یادگار حضرت امام (ره) به تمام بسیجیان سراسر کشور، گفت: حضور بسیجیان در حوادث مختلف از قبیل زلزله، سیل و موضوعاتی نظیر امنیت، درمان، بهداشت، در کنار مردم، برگرفته از نقش مهم مردمی بودن این قشر جهادی در بین ملت دارد، این اقدام برگرفته از بصیرت الهی خانواده بزرگ بسیج است.

وی، با اشاره به اینکه بسیجی تمام وجود خود را وقف کمک به دیگران می‌کند، ادامه داد: حضور در صحنه‌های جهادی و از بین بردن مشکلات مردم، از شاخصه بارز بسیجیان است.

مسئول بسیج رسانه، سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان الگوپذیری کشورها مختلف از بسیجیان جهادی، خاطرنشان کرد: امروزه این تفکر و نگاه به بسیج نه‌تنها در کشورهای منطقه، بلکه در بسیاری از کشورهای آزادی‌خواه دنیا در حال شکل گیری است.

وی یادآور شد: تحولات اخیر در کشورهای لبنان، یمن، سوریه و عراق نیز بر گرفته از تفکر بسیجی است که منجر به فتح قله‌های بزرگی در جهان شده است.

اکرمی، با اشاره به عملیات طوفان القصی، عنوان کرد: امروز مردم مظلوم فلسطین با روحیه بسیجی و جهادی در مقابل رژیم جنایت‌کار صهیونیستی ایستاده‌اند.

وی، افزود: جبهه مقاومت با الگو برداری از این مکتب و تفکر، تبدیل به کابوسی برای رژیم نامشروع صهیونیستی شده است.

مسئول بسیج رسانه، سپاه روح‌الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه روحیه و آرمان بسیجیان برگرفته از روح پاک حضرت امام راحل است که باعث رشد فکری و عملی کشورهای اسلامی در منطقه شده است، خاطرنشان کرد: کشورهای جریان مقاومت نمونه بارز این آرمان هستند.

انتهای پیام /

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از