حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1402/09/14 شمسی | 2023/12/05 میلادی
امام جمعه ساوه:

بسیج پیشرو در تمام صحنه‌ها است

بسیج پیشرو در تمام صحنه‌ها است

امام جمعه ساوه گفت: بسیج منتظر دستور نیست و هر جا مشکلی ببیند آتش به اختیار خدمت می‌کند و پیشرو در تمام صحنه‌ها است.

به گزارش «دیار آفتاب»؛ به نقل از نار خبر؛ ، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی امروز در دیدار نخبگان بسیج و سپاه که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، اظهار کرد: بنیان‌گذار بسیج و تفکرش ذات خدا است که رسول اکرم(ص) اجرا کرد و امام‌خمینی(ره) این دستور را احیا کرد.

امام جمعه ساوه افزود: دستور دیگر خداوند برای بسیج، نظامی است که باید آماده باشیم تا دشمنان خدا جرئت تعرض نکنند.

وی ادامه داد: بسیج منتظر دستور نیست و هر جا مشکلی ببیند آتش به اختیار خدمت می‌کند و پیشرو در تمام صحنه‌ها است.

امام جمعه ساوه گفت: ما در بسیج شاهد خدمات مختلف در عرصه‌هایی مانند محرومیت‌زدایی و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب، جهاد سازندگی و… هستیم.

وی با اشاره به فتنه‌های دشمن تأکید کرد: باید هر کاری می‌کنیم هوشمندانه و با تدبیر باشد و به‌موقع عمل کنیم و در مقابل دشمنان بایستیم.

رحیمی یادآور شد: بسیج مجموعه‌ای از انسان‌های پاک و مخلص خدا است که خدمت به مردم و نظام اسلامی را بدون چشم‌داشتی وظیفه مهم خود می‌دانند و در راستای اعتلای نظام اسلامی تلاش می‌کنند.

وی اردوهای راهیان پیشرفت و برگزاری رویداد «نو آوین» را در انتشار اخبار پیشرفت صنعتی گامی مؤثر در امید آفرینی دانست.

 فراگیر شدن تفکر بسیج در منطقه

علیرضا مهدی گفت: عده‌ای از افراد در دوران فتنه و اغتشاشات به دلیل بی‌بصیرتی و ترسِ از دست دادن منافع دنیوی، از انقلاب و رهبر معظم انقلاب دفاع نکردند تا اگر نظام برگشت ضرر نکنند ولی به برکت خدا و بصیرت بسیجیان ولایت‌مدار، نظام استوارتر شد.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه افزود: در دوران زندگی امام‌خمینی(ره) نیز شاهد بی‌بصیرتی خواص بودیم و این بسیجیان بودند که همیشه در صحنه بودند.

مهدی با اشاره به فراگیر شدن تفکر بسیج در منطقه بیان کرد: هفته بسیج با دستور تاریخی معمار کبیر انقلاب در سال ۱۳۵۸ تأسیس شد و برکات زیادی برای کشور و جهان داشته است، وقتی جنگ تحمیلی شروع شد، بسیجیان با وجود اینکه دوره نظامی مدرنی ندیده بودند در صحنه حاضر شدند و تا امروز از نظام و انقلاب دفاع کرده‌اند و امروز شاهد رشد و شکوفایی این نهاد مردمی هستیم.

بسیج پیشرو در تمام صحنه‌ها است
بسیج پیشرو در تمام صحنه‌ها است

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از