رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است به شرط آن که
سه‌شنبه 1402/12/15 Tuesday - 2024 05 March الثلاثاء ، 24 شعبان ، 1445
ساعت
1402-09-11 13:13 شماره خبر : 1818 https://diyareaftab.ir/short/4ZaYN 0
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خنداب:

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خنداب گفت: در راستای افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به کودکان، بخش کودک کتابخانه‌های عمومی شهرستان خنداب تجهیز و بهسازی شد.

میلاد احمدی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی دیار آفتاب؛ گفت: با هدف افزایش کیفیت خدمات کتابخانه‌ای به ویژه در حوزه کودک و نوجوان، بهسازی و تجهیز بخش کودک کتابخانه عمومی معراج شهر خنداب، کتابخانه عمومی ادیب الممالک شهر جاورسیان و کتابخانه عمومی توحید روستای اناج و کتابخانه عمومی فرهنگ روستای آقداش شهرستان خنداب با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال انجام شد.

 

 رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خنداب گفت: یکی از مهمترین امور در تربیت کودکان، آشنایی و انس کودک در سنین کودکی با کتاب و کتابخوانی است که منجر به عادت مطالعه در سنین بزرگسالی می‌شود.

احمدی افزود: بخش کودک کتابخانه نقش مهمی در علاقه مندی کودکان به مطالعه، کتابخوانی و افزایش آگاهی کودکان دارد و شاداب سازی و ایجاد محیطی جذاب برای کودکان از اولویت‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است.

وی ادامه داد: در همین راستا و با حمایت‌های فرمانداری شهرستان خنداب، از محل تملک دارایی‌ها و اعتبارات کاهش آسیب‌های اجتماعی اقدام به خریداری تجهیزات تخصصی بخش کودک برای کتابخانه‌های عمومی شهرستان خنداب شد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خنداب گفت: تغییر چیدمان، بهبود فضاسازی، افزودن ۱۷ عدد قفسه کتاب کودک، پنج عدد میز کودک، ۳۰ عدد صندلی، تلویزیون هوشمند، بهبود سیستم گرمایش و سرمایش و خرید یک دستگاه رایانه از اقدامات صورت گرفته در زمینه تجهیز بخش کودک کتابخانه بوده است.

بخش کودک کتابخانه‌های خنداب تجهیز و بهسازی شد
بخش کودک کتابخانه‌های خنداب تجهیز و بهسازی شد
اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار