حالت تاریک
Image
  • شنبه, 1402/07/08 شمسی | 2023/09/30 میلادی
مدیر آموزش و پرورش ساوه :

5000 هزار کلاس اولی در سال تحصیلی جدید

5000 هزار کلاس اولی در سال تحصیلی جدید

مدیر آموزش و پرورش ساوه گفت : در شهرستان ساوه نزدیک به ۵۰۰۰ ورودی کلاس اولی داشتیم که بسیار بی سابقه بوده است

به گزارش «دیارآفتاب»؛ اصغر قراخانلو، در گفتگو با نار خبر؛ ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی، گفت: درآغاز شروع سال جدید تحصیلی تمهیدات لازم شروع و پیش بینی شده است و تمام تلاش کادر آموزش و پرورش براین است که شروع سال تحصیلی پرشورترازهر سال برگزار شود.

قراخانلو گفت: ما در شهرستان ساوه نزدیک به ۵۰۰۰ ورودی کلاس اولی داشتیم که بسیار بی سابقه بوده است،در سال های قبل ۲۰۰۰ الی ۳۰۰۰ دانش آموز کلاس اولی داشتیم ولی امسال رشد قابل توجهی داشتیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوه در خصوص ثبت نام کلاس اولی ها درسیستم بیان کرد: ثبت نام ۶۰ الی ۷۰ درصد کلاس اولی ها در سایت صورت گرفته است .

وی در مورد توزیع کتب درسی گفت: نزدیک به ۶۵ درصد کتب در مقطع ابتدایی توزیع گردیده است و توزیع کتب در مقطع متوسطه نیز آغاز گردیده است و مابقی کتب طی اعلام استان به زودی تحویل خواهد شد.

اصغر قراخانلو با اشاره به مشکلات کمبود نیرو در شهرستان ساوه گفت: در این خصوص برنامه هایی از جمله خرید خدمات و به کارگیری نیروهای بازنشسته بحث کمبود نیرو را جبران نماییم.

وی تصریح کرد: برای اول مهر هم پیش بینی هایی صورت گرفته است از جمله این برنامه ها ،زنگ مهر و مقاومت می باشد که در حضور مسئولین شهرستان این برنامه برگزار خواهد شد.

قراخانلو گفت:  فضا‌سازی همه‌ی مدارس شهرستان ساوه در بحث پروژه مهرماه صورت گرفته است و ان شاء الله سال تحصیلی خوبی را آغاز خواهیم کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛اصغر قراخانلو مدیر آموزش و پرورش ساوه در گفتگو با خبرنگار نار خبر ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول و نزدیک شدن به شروع مدارس گفت : درآغاز شروع سال جدید تحصیلی تمهیدات لازم شروع و پیش بینی شده است و تمام تلاش کادر آموزش و پرورش براین است که شروع سال تحصیلی پرشورتر از هر سال برگزار شود. قراخانلو گفت : ما در شهرستان ساوه نزدیک به ۵۰۰۰ ورودی کلاس اولی داشتیم که بسیار بی سابقه بوده است،در سال های قبل ۲۰۰۰ الی ۳۰۰۰ دانش آموز کلاس اولی داشتیم ولی امسال رشد قابل توجهی داشتیم. مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوه در خصوص ثبت نام کلاس اولی ها درسیستم بیان کرد: ثبت نام ۶۰ الی ۷۰ درصد کلاس اولی ها در سایت صورت گرفته است . وی در مورد توزیع کتب درسی گفت : نزدیک به ۶۵ درصد کتب در مقطع ابتدایی توزیع گردیده است و توزیع کتب در مقطع متوسطه نیز آغاز گردیده است و مابقی کتب طی اعلام استان به زودی تحویل خواهد شد. اصغر قراخانلو با اشاره به مشکلات کمبود نیرو در شهرستان ساوه گفت : در این خصوص برنامه هایی از جمله خرید خدمات و به کارگیری نیروهای بازنشسته بحث کمبود نیرو را جبران نماییم. وی تصریح کرد : برای اول مهر هم پیش بینی هایی صورت گرفته است از جمله این برنامه ها ،زنگ مهر و مقاومت می باشد که در حضور مسئولین شهرستان این برنامه برگزار خواهد شد. قراخانلو گفت: فضا‌سازی همه‌ی مدارس شهرستان ساوه در بحث پروژه مهرماه صورت گرفته است و ان شاء الله سال تحصیلی خوبی را آغاز خواهیم کرد.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از