رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است به شرط آن که
یکشنبه 1403/04/24 Sunday - 2024 14 July الأحد ، 8 محرّم ، 1446
ساعت
در دولت سیزدهم؛

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: ۵۲۲کیلومتر شبکه توزیع برق این استان در دولت سیزدهم ایجاد شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیار آفتاب،  به نقل از روابط عمومی توزیع برق استان، محمود محمودی گفت: طول شبکه توزیع برق استان در سال ۱۴۰۰ به ۲۰ هزار و ۶۳۴ کیلومتر رسید که این رقم هم اکنون به ۲۱ هزار و ۱۵۶ کیلومتر افزایش یافته است.

وی توسعه مرکز پایش هوشمند، مدیریت موثر بار در شرایط عادی و پیک، مدیریت موثر ولتاژ استاندارد، سرعت عمل در بررسی نتیجه و بازخورد عملیات گروه‌های اجرایی را از دیگر اقدامات این شرکت در دولت سیزدهم تاکنون عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی ادامه داد: تمام روستاهای بالای ۱۰ خانوار استان مرکزی برقدار هستند و ضریب نفوذ برق در مناطق شهری و روستایی ۱۰۰ درصد است و یک‌هزار و ۱۶۶ روستای این استان از نعمت برق برخوردارند.  

محمودی بابیان اینکه تعداد مشترکین برق در استان مرکزی از ۷۶۸ هزار مشترک به ۸۱۰ هزار مشترک رسیده است، افزود: دردولت سیزدهم ۴۲ هزار مشترک تاکنون به مشترکین برق این استان اضافه شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با اشاره به اینکه تعداد پایه روشنایی معابر در سال ۱۴۰۰ به میزان ۲۲ هزار پایه بوده است، افزود: این تعداد هم اکنون با افزایش ۱۶ هزار و پایه به ۲۳ هزار و ۶۰۰ پایه رسیده است.

وی گفت: تعداد کنتورهای هوشمند نصب شده در استان در آغاز دولت سیزدهم ۱۳ هزار کنتور بوده است که با نصب ۵۶ هزار کنتور هوشمند این رقم تاکنون به ۶۹ هزار کنتور هوشمند رسیده است.

اجرای طرح بهارستان در ۷۰۰ روستا، افزایش ۷۴۳ مشترک کشاورزی و ۷۲۸ مشترک صنعتی در دولت سیزدهم در استان مرکزی، نصب ۱۷۰دستگاه کلید فشار متوسط و نصب ۱۲۸۳ پست هوایی و زمینی از دیگر اقدامات صورت گرفته توزیع برق استان مرکزی در دولت سیزدهم بوده است.

اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار