حالت تاریک
  • دوشنبه, 1402/09/13 شمسی | 2023/12/04 میلادی
فرمانده انتظامی شهرستان فراهان خبر داد:

کلاهبرداری ۱۵ میلیاردی در فراهان

کلاهبرداری ۱۵ میلیاردی در فراهان

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان از دستگیری فردی که در پوشش خرید لوازم منزل و با جلب اعتماد یکی از شهروندان، اقدام به کلاهبرداری ۱۵ میلیارد ریالی از او کرده بود، خبر داد.

به گزارش «دیارآفتاب»؛ سعید حسنی، در گفتگو با فراهان، گفت: درپی ارسال شکوائیه‌ای مبنی بر کلاهبرداری به بهانه خرید لوازم منزل، بلافاصله بررسی این موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی با اشاره به متواری بودن و تحت تعقیب قرار داشتن این کلاهبردار حرفه‌ای بیان‌کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی فراهان با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مناسب، سرانجام موفق به شناسایی محل اختفای این فرد در استان تهران شدند.  
فرمانده انتظامی شهرستان فراهان افزود: کارآگاهان پلیس فراهان، پس از اخذ نیابت قضائی، با انجام یک عملیات هدفمند موفق شدند این کلاهبردار متواری را که دارای چندین فقره سابقه کلاهبرداری بود را در استان تهران دستگیر و به پلیس آگاهی این شهرستان منتقل کنند.  
حسنی اظهار کرد: متهم در تحقیقات تخصصی و فنی کارآگاهان به کلاهبرداری ۱۵ میلیاردی در پوشش خرید لوازم خانگی از این شهروند اعتراف کرد.  
وی در پایان تصریح کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده و معرفی به دستگاه قضائی، با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.
انتهای‌پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از