حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1402/09/14 شمسی | 2023/12/05 میلادی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:

ایران مقتدر و قوی کابوس دشمنان شده است

ایران مقتدر و قوی کابوس دشمنان شده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی، گفت: ایران مقتدر و قوی برای دشمنان تبدیل به یک سد شدیدی در مقابل زیاده خواهی‌هایشان تبدیل شده است.

بهنام نظری، در گفتگو با خبرنگار سیاسی «دیارآفتاب»؛ گفت: رژیم بعث عراق در جنگ تحمیلی یک رویارویی نابرابر و ناجوانمردانه‌ای را با نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز کرد به طوری که دشمن از اولین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی نقشه‌های خبیثی را داشت.

وی، افزود: از جمله خباثت‌های دشمن می‌توان به قائله کردستان و ترکمن صحرا، ترورهای کور منافقین، ترور دانشمندان هسته‌ای، جنگ تحمیلی، تحریم‌های ظالمانه، حادثه طبس و ترافیک عظیمی از خباثت‌ها و اتفاقات اشاره کرد که از اولین روزهای پیروزی انقلاب شکل گرفت تا این نظام الهی را که سردمدار حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) هست را به انزوا ببرد اما نتوانست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی، بیان کرد: دشمن جنگ ترکیبی را پیش از شروع اغتشاشات و اعتراضات آغاز کرد اما ایران به واسطه جوانان غیور و عمق استراتژیک و قدرت بازدارندگی توانست در سطح منطقه و دنیا، میدان بازی را عوض کند.

نظری، با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص آغاز جنگ ترکیبی دشمن در عرصه‌های مختلف، گفت: دشمن در جنگ ترکیبی با ظرفیت دروغ پراکنی و شایعه‌سازی در رسانه‌ها باعث شد تا تعداد معدودی از جوانان و نوجوانان را فریب دهد و سال گذشته به اغتشاشات بکشاند.

وی، با اشاره به مشارکت مردم در صحنه انقلاب اظهار کرد: دشمن در ایجاد آشوب به دنبال تجزیه ایران بود و ملت ایران به خوبی از نقشه دشمنان آگاهی پیدا کردند و به همین دلیل دشمن در رسیدن به اهداف خود ناکام ماند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی، بیان کرد: ایران مقتدر برای دشمنان تبدیل به یک سد شدیدی در مقابل زیاده خواهی‌هایشان تبدیل شده است به طوری که امروزه ایران با اقتدار عین الاسد را زیر و رو می‌کند اما آمریکا در عین ناباوری خاموش می‌ماند.

نظری، با بیان اینکه جنگ ترکیبی پایان پذیر نیست، عنوان کرد: جنگ بین ما و استکبار جنگ بین اسلام و کفر است که همچنان ادامه دارد بنابراین باید با حفظ همدلی و اتحاد در داخل کشور بین شیعه، سنی، فارس، کرد، ترک، لر، بلوچ و همه اقوام، پشتیبان ولایت فقیه باشیم و از سخنان حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

وی، ادامه داد: ایران در اوج اقتدار در عرصه‌های نظامی، علمی و فناوری و در حوزه‌های مختلف حرف اول منطقه را می‌زند و در با اقتدار در منطقه پرچمداری می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی، تصریح کرد: تفکر اسلام مانند تفکر حسینی و پیروی از مکتب امام حسین(ع) است، امنیت کشور در سایه حضور و مشارکت مردم و رهبری حکیمانه است که با ثمره خون شهدا به دست آمده و به همین سادگی از دست نمی‌دهم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از