رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است به شرط آن که
شنبه 1403/02/29 Saturday - 2024 18 May السبت ، 10 ذو القعدة ، 1445
ساعت
1402-06-27 23:16 شماره خبر : 223 https://diyareaftab.ir/short/4kkQ4 0
فرمانده سپاه روح الله خبر داد:

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: با درایت سربازان گمنام امام زمان(عج) و رصد به موقع، ۲۰ نفر از صحنه‌گردانان برای ایجاد آشوب و اغتشاش در استان مرکزی دستگیر شدند.

به گزارش «دیار آفتاب»؛ سردار محسن کریمی گفت: با درایت سربازان گمنام امام زمان(عج) و رصد به موقع، ۲۰ نفر از صحنه‌گردانان برای ایجاد آشوب و اغتشاش در استان مرکزی دستگیر شدند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: در ۲ ماه اخیر ۴۰ نفر از آشوبگران توسط دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی در استان مرکزی شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: همانطور که ده‌ها گروه مسلح در سطح کشور دستگیر شده‌اند در استان مرکزی نیز تعدادی از افراد وابسته به منافقین که قصد آشوبگری و خرابکاری و تخریب داشتند دستگیر و ادوات جنگی قابل توجهی از آنها کشف و ضبط شد.

بهنام نظری گفت: مردم با بصیرت استان مرکزی با وجود تلاش رسانه‌های بیگانه و فراخوان‌های دشمنان، با اغتشاشگران و ضربه زنندگان به وحدت و نظم جامعه اسلامی، همراهی نکردند و ۲ شب کاملاً آرام را پشت سر گذاشتیم.

معاون استاندار مرکزی افزود: شنبه شب، تعداد محدودی رفتارهای غیرمتعارف در یکی دو نقطه انجام شد که براساس بررسی‌های انجام گرفته، مشخص شد برای این اقدامات به حساب این افراد پول واریز شده بود.

وی گفت: دشمنان با وجود حجم بمباران رسانه‌ای و دروغ پراکنی نتوانستند به اهداف شوم از پیش تعیین شده خود، دست پیدا کنند و بی‌توجهی و عدم همراهی مردم و به‌ویژه جوانان موجب شد تا امنیت در مهد صنعت و فرهنگ کشور برقرار باشد.روابط عمومی استانداری مرکزی
انتهای پیام/

اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار