رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است به شرط آن که
یکشنبه 1403/03/27 Sunday - 2024 16 June الأحد ، 10 ذو الحجة ، 1445
ساعت
1402-08-28 21:25 شماره خبر : 1568 https://diyareaftab.ir/short/4x814 0
معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله خبر داد:

معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از عملکرد فرمانده قرارگاه مسکن سپاه روح الله استان مرکزی تقدیر کردند.

به گزارش «دیار آفتاب»؛ به نقل از روابط‌عمومی سپاه روح‌الله، احمد شهرجردی، گفت: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های فرمانده سپاه روح‌الله به عنوان فرمانده قرارگاه مسکن سپاه استان مرکزی تقدیر کردند.

وی، با اشاره به عملکرد سپاه روح‌الله استان مرکزی در حوزه تأمین مسکن کارکنان، افزود: با توجه به تاکیدات فرماندهی معظم کل قوا در حوزه تامین مسکن، سپاه روح‌الله استان مرکزی ساخت مسکن پرسنل و کارکنان خود را در دستور کار قرار داد.

معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی، ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده، اجرای پروژه یک‌هزار و ۳۴۲ واحدی در کوی سردار شهید سلیمانی اراک از سوی شرکت جهاد خانه‌سازی آغاز شد که خود به توسعه طرح مسکن ملی که از سوی دولت در دست اجراست کمک شایانی کرد.

شهرجردی، عنوان کرد: چندی پیش در سفر وزیر کشور به استان مرکزی فاز اول این پروژه که ۱۴۴ بود به متقاضیان تحویل شد.

وی، یادآور شد: باتوجه به عملکرد فرماندهی سپاه استان و دغدغه‌مندی ایشان در خصوص تأمین مسکن پرسنل و کارکنان مجموعه این پروژه ضمن اینکه براساس اعلام پیمانکار از برنامه پیش‌بینی شده جلوتر است از نظر قیمت تمام شده و کیفیت مصالح در سطح بالا و قابل قبولی است.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی، گفت: لذا فرمانده سپاه استان مرکزی به عنوان فرمانده قرارگاه مسکن سپاه روح‌الله از سوی فرمانده کل سپاه پاسداران مورد تقدیر قرار گرفت.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این تقدیر آورده است: با عنایت به بررسی‌های انجام شده عملکرد قرارگاه مسکن سپاه روح‌الله در اجرای برنامه پنج ساله مسکن کارکنان در سال ۱۴۰۱ مطلوب ارزیابی گردیده است، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های خاضعانه و جهادی جناب عالی و اعضای آن قرارگاه تامین مسکن برای کارکنان سپاه، از خداوند متعال مسئلت دارم همواره در عرصه خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پاسداران عزیز در ضل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و در پرتو رهنمودهای واهیانه فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (موظله العالی) موفق و موئید باشید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار