حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1402/09/14 شمسی | 2023/12/05 میلادی
مسئول نهضت ملی مسکن شهر امیرکبیر خبر داد::

بهره‌برداری از ۷۰ واحد مسکونی در شهر امیرکبیر

بهره‌برداری از ۷۰ واحد مسکونی در شهر امیرکبیر

مسئول نهضت ملی مسکن شهر جدید امیرکبیر و مهاجران گفت: در دهه فجر امسال بیش از ۷۰ واحد مسکونی در شهر جدید امیرکبیر بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش «دیار آفتاب»؛ میثم امجد، عصر امروز در جریان اردوی راویان پیشرفت و بازدید اصحاب رسانه از پروژه‌های ساخت مسکن در شهر جدید امیرکبیر و شهر مهاجران در جمع خبرنگاران گفت: در شهر جدید امیرکبیر ۲۴ هزار و ۱۵۱ نفر و در مهاجران ۲۴ هزار و ۷۰۷ نفر برای نهضت ملی مسکن ثبت تقاضا کردند که پس از بررسی استعلامات در شهر امیرکبیر چهار هزار نفر و در مهاجران نیز ۲۶۰۰ هزار تایید شده‌اند.

وی، با اشاره به اینکه در قالب نهضت ملی مسکن ۲۰۰ نفر به شکل انفرادی تقاضای زمین داشتند، افزود: بازه زمانی ساخت واحدها، در پروژه‌های صنعتی ۱۸ ماه و برای باقی پروژه‌ها بالای ۲۴ ماه است.

مسئول نهضت ملی مسکن شهر جدید امیرکبیر و مهاجران، با بیان اینکه پیشرفت پروژه‌ها بستگی به آورده متقاضیان دارد، افزود: در مرحله اول از متقاضیان ۴۰ میلیون تومان دریافت شده است و با توجه به پیشرفت پروژه بین ۴۰ تا ۸۰ میلیون تومان آورده دریافت می‌شود البته در برخی از پروژه‌ها بیش از سه مرحله پرداخت وجه انجام شده است.

امجد، اظهار کرد: در شهر جدید امیرکبیر، برای چهار هزار واحد مسکن سه پیمانکار فعال دارد به شکلی که پروژه ۱۵۰ واحدی مشهد کوثر ۲۲ درصد، پروژه ۲۰۰ واحدی طاق گستران ۷۰ درصد، پروژه ۱۰۱ واحد تکریس ۲٫۵ درصد و ۲۵۵ واحدی طاق گستران نیز ۱۱ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی، با بیان اینکه در دهه فجر بیش از ۷۰ واحد مسکونی به بهره برداری می‌شود، افزود: پیش بینی می‌شود که تا پایان سال پروژه ۲۰۰ واحدی طاق گستران به بهره برداری برسد.

مسئول نهضت ملی مسکن شهر جدید امیرکبیر و مهاجران، در پایان تصریح کرد: تمامی واحدها یک طبقه و ۳۰۰ متر متراژ (۱۰۰ متر بنا و ۲۰۰ متر حیاط) دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از