حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1402/09/14 شمسی | 2023/12/05 میلادی
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:

بسیج مکتبی انسان‌ساز است

بسیج مکتبی انسان‌ساز است

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، گفت: بسیج مکتبی انسان‌ساز است که بر حسب نیاز پا به میدان می‌گذارد و همیشه آماده فداکاری و تلاش است.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی، در گفتگو با خبرنگار اجتماعی «دیار آفتاب»؛ به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، گفت: بسیج مأوای دلدادگان، محفل عاشقان، یک فرهنگ و اعتقاد است.

وی، با اشاره به اینکه بسیج، فرهنگ کار در راه خدا است، افزود: فرهنگی که سرتا پای آن را شمیم معطر اخلاص فرا گرفته است که برای همه مکان‌ها، زمان‌ها و همه اقشار مختلف مردم است.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: محفل بسیج یک محفل گسترده است که همگان را به‌سوی خود فرا می‌خواند و هر کسی که دل در گرو اسلام ناب دارد و برای کاری مجاهدانه تلاش می‌کند، بسیجی است.

سلیمی، خاطر نشان کرد: بسیجی مرد میدان‌های سخت است که از قله‌ها و دره‌ها هراسی ندارد و پیوسته نگاهش به قله‌ها است که برای رسیدن به قله همه تلاش خود را انجام می‌دهد. بسیج مکتبی انسان‌ساز است که بر حسب نیاز پا به میدان می‌گذارد و همیشه آماده فداکاری و تلاش است.

وی، با بیان اینکه بسیجی نیرویی است که برای بهره مندی از امکانات به میدان نیامده، عنوان کرد: بسیجی نیرویی که برای جان‌فشانی، فداکاری و انجام وظیفه به میدان آمده است.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بسیجی فردی خود ساخته که دارای بصیرت فوق العاده‌ای است و نمی‌توان او را در یک نقطه و فعالیت حصر کرد و پیوسته میدان‌های مختلف را با نگاه تیز بین خود رصد می‌کند و به تکلیف شرعی خود را عمل می‌کند.

 سلیمی، افزود: بسیج همان محفلی است که حاضر در میدان تاریخ برای انجام تکلیف و شکستن هیمنه استکبار کنار هم جمع شده‌اند.

 وی، در پایان تصریح کرد: بسیجی نیرویی است که توانست قدرت پوشالی استکبار را به چالش بکشاند و طرح نوعی در تاریخ ایجاد کرده است که پیش از گذشته به بسیج و بسیجیان نیاز داریم و درود می‌فرستیم به بسیجیان خالص که همواره بدون هیچ چشم داشتی در همه عرصه‌ها برای دفاع از اسلام ناب همیشه در میدان حضور دارند.

انتهای پیام /

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از