رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است به شرط آن که
جمعه 1403/03/25 Friday - 2024 14 June الجمعة ، 8 ذو الحجة ، 1445
ساعت
1402-08-29 20:48 شماره خبر : 1580 https://diyareaftab.ir/short/4QRle 0
معاون اقتصادی استانداری مرکزی مطرح کرد:

معاون اقتصادی استانداری مرکزی، گفت: در راستای برندسازی زعفران کمیجان از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان استان استفاده می‌شود تا این برندسازی در سطح کشور و ملی صورت بگیرد.

به گزارش «دیار آفتاب»؛ دومین جشنواره زعفران در شهرستان کمیجان امروز با حضور معاون اقتصادی استانداری مرکزی، مدیر کل دفتر اقتصادی، فرماندار و سایر مسئولان جهاد کشاورزی برگزار شد.

حسن میرزاخانی، در حاشیه این مراسم در گفتگو با سلام کمیجان گفت: بیش از هفت هزار و ۹۰۰ قلم کالا در استان مرکزی تولید می‌شود که نیاز استان و همچنین نیاز سایر شهرهای کشور را در بسیاری از پروژه‌های عظیم کشور تامین می‌کند.

وی، با اشاره به سفر خود به منطقه جاسک افزود: خط لوله دو هزار متری برای اتصال تنگه خلیج فارس به آن طرف تنگه در دست احداث هست تا انتقال نفت ایران دچار محدودیت نشود که افتخار تامین نیازمندی‌های این پروژه و تامین لوله‌ها و سایر تجهیزات برای استان مرکزی است و همچنین در تامین بسیاری از پالایشگاه‌ها و… استان مرکزی این توانمندی را برای تجهیز آن‌ها دارد.

معاون اقتصادی استانداری مرکزی، ضمن تقدیر از بهره برداران زعفران در استان مرکزی عنوان کرد: تلاش بهره برداران زعفران توانست این شرایط را برای استان مرکزی رقم بزند و شهرستان کمیجان با ظرفیت تولید زعفران در سطح کشور و ملی شناخته شود.

میرزاخانی، ادامه داد: تولید زعفران در کنار گردشگری می‌تواند به توسعه و گردشگری و توانمندسازی بهره برداران زعفران شهرستان کمک کند.

وی، اظهار کرد: زعفران از جنبه‌های پزشکی می‌تواند در احساس خوشنودی و بهبودی روحیه افراد خانواده موثر باشد و برای از بین بردن افسردگی نیز استفاده شود.

معاون اقتصادی استانداری مرکزی، در پایان با اشاره به برندسازی زعفران کمیجان تصریح کرد: در راستای برند سازی از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان استان استفاده می‌شود تا برند سازی زعفران کمیجان صورت بگیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار