رسول اکرم (ص‌): کمال عقل پس از ایمان به خدا، مدارا کردن با مردم است به شرط آن که
سه‌شنبه 1402/12/15 Tuesday - 2024 05 March الثلاثاء ، 24 شعبان ، 1445
ساعت
1402-09-06 11:32 شماره خبر : 1738 https://diyareaftab.ir/short/4OdZe 0

میثم ابراهیمی پدر «رزا ابراهیمی» برنده مدال طلای بازی‌های پاراسیایی هانگژو گفت: دخترم با افتخار مدالش را تقدیم کودکان غزه کرد.

به گزارش «دیار آفتاب»؛ میثم ابراهیمی درباره پیام زنان در حوزه مقاومت و حضور و ایستادگی زنان فلسطینی در برابر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: انشالله فقط طوری باشد که خدا به آنها رحم کند و دل مردم هم رحم بیاید و هر کاری که از دستمان بربیاید برای مردم فلسطین انجام دهیم.

وی، در مورد حرکت زنان فلسطینی و پیامی که برای دنیای اسلام دارند، گفت: همبستگی بالاترین درجه و مقام است که می‌تواند به نتیجه برسد.

ابراهیمی، اظهار داشت: رزا هم همزمان با مسابقات بعد از گرفتن مدالش این افتخار را داشتیم که آن را به کودکان و زنان شهید فلسطین تقدیم کنیم.

رزا ابراهیمی، دختر چالوسی در اقدامی تحسین برانگیز مدال طلای پاراتکواندو بازی‌های پارآسیایی هانگژو را به بانوان و کودکان شهید غزه تقدیم کرد.

ابراهیمی در چهارمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو چین با غلبه بر حریفانی از چین و قزاقستان در وزن ۵۷- کیلوگرم مدال طلا گرفت.

وی در پیکار ورزشی دیگر در شهریور ماه امسال در هشتمین دوره رقابت‌های پاراتکواندو قهرمانی آسیا که در بیروت لبنان برگزار شد، عنوان قهرمانی را به دست آورد.

این بانوی تکواندوکار اهل چالوس استان مازندران است که موفق شد سومین مدال طلا خود در سال ۲۰۲۳ را بدست آورد و این اولین مدال طلای کاروان تکواندو ایران در بازی‌های پارآسیایی بود که در اقدامی قابل تقدیر و در حمایت از مظلومان فلسطین با بانوان و کودکان شهید غزه تقدیم کرد.

ایرنا

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
نظرات
آخرین اخبار